Heren 2

5e in poule 4e klasse Heren ZuidOost
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (5e in poule 4e klasse Heren ZuidOost)

TeamGSGWGLVLPTDVDTDS
1.NRC The Wasps 114140069823106717
2.RC The Dukes 314110354514133381
3.VRC The Vets 114100450523237286
4.RC Aachen 214608302922857
5.CL RoCTopus 21450925234551-317
6.ORC Black Bulls 11450925323477-154
7.ZRC de Duuvels 11450923250640-390
8.NSRV Obelix 21400141138668-530

Team nieuws

Heren 2

Zondag 9 juli 2023

Heren 2 clusteren dit seizoen met de heren van RC Octopus uit Uden.

Trainingsdagen zijn:    

  • Dinsdagavond van 20:00u tot 21:30u
  • Donderdagavond van 20:00u tot 21:30u

 Heren 2 spelen in een landelijke competitie.

Toon al het nieuws

Spelers (26)

Team resultaten

CLRNRCNSRORCRCARCTRFCVRCZRC
CL RoCTopus 25 - 5241 - 1432 - 2623 - 190 - 545 - 4555 - 14
NRC The Wasps 196 - 7105 - 062 - 1283 - 722 - 772 - 572 - 5
NSRV Obelix 25 - 3110 - 8312 - 4017 - 277 - 310 - 645 - 48
ORC Black Bulls 112 - 105 - 5140 - 123 - 215 - 7626 - 4696 - 5
RC Aachen 217 - 1010 - 1238 - 3432 - 226 - 712 - 2191 - 0
RC The Dukes 374 - 1012 - 2946 - 041 - 020 - 536 - 543 - 368 - 7
RFC Oisterwijk Oysters 347 - 753 - 14
VRC The Vets 166 - 07 - 2438 - 372 - 726 - 725 - 072 - 3
ZRC de Duuvels 157 - 514 - 6036 - 195 - 297 - 014 - 3535 - 33